top of page
Sierpień 2017, przewodniczący komisji egzaminacyjnej na maturze poprawkowej do zdającego:

"Nie wiem, kto pana przygotowywał do tej poprawki, ale dobrze wiedział, za co się dostaje punkty..."

Czyli: 😎

Kilka przykładowych:
Piotr, 23 sierpnia 2021:

"Najlepszy nauczyciel języka angielskiego z jakim współpracowałem. Kompetentny, fachowy, z doskonałym warsztatem. Empatyczny i życzliwy człowiek, właściwie rozpoznający potrzeby edukacyjne uczniów. Motywuje do nauki, stosuje nowoczesne metody i środki nauczania.
Serdecznie polecam"

Absolwentka, 15 grudnia 2015:

"Będąc na trzecim roku filologii angielskiej w Poznaniu miałam problem z opanowaniem materiału z niektórych przedmiotów. Na szczęście trafiłam do pana Piotra, który nawet najbardziej zawiłe kwestie z łatwością mi wytłumaczył. Gdy szukałam pomocy wielu korepetytorów odmawiało mi jak tylko słyszeli, że chodzi o studia, gdy dodawałam, że konkretnie o trzeci rok to dostawali niemal palpitacji :) tylko pan Piotr się nie przestraszył i z chęcią mnie przyjął. Jest naprawdę wspaniałym nauczycielem, bez problemu wyjaśni najbardziej skomplikowane zagadnienia i przedstawi w taki sposób, że z łatwością zda się nawet najtrudniejszy egzamin :) "

Daria, 7 maja 2021

"Lekcje angielskiego zaczęłam w październiku, bo chciałam przygotować się do matury podstawowej z języka angielskiego. Z czasem Pan Piotr namówił mnie na napisanie rozszerzenia. Przy jednej lekcji tygodniowo udało mi się uzyskać z niej bardzo dobry wynik, którego bym się nie spodziewała (a zaczynając korepetycje nawet przez myśl mi nie przeszło żeby ją napisać). Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie rady udzielone na lekcjach przypominają się na maturze w sekundę. Potrzebne zagadnienia były omówione w jak najprostszy do zrozumienia sposób, bez żadnych regułek do wkuwania. Bardzo polecam!"

Aleksander, 25 maja 2017

"Gorąco polecam zajęcia u pana Piotra , potrafi zainteresować omawianymi kwestiami oraz przedstawić je w sposób logiczny, prosty i humorystyczny."

Klaudia, 6 maja 2021

"Moje zajęcia z panem Piotrem odbywały się regularnie przez ok 5 lat i jest to zdecydowanie najlepszy nauczyciel! Super atmosfera na lekcjach oraz świetne przygotowanie do matury. Polecam :)"

Klaudia dostała się na bardzo wymagający kierunek: Lingwistyka Stosowana z językiem angielskim i arabskim (!!) na jednej z najlepszych uczelni w Polsce.
Cytując klasyka: "Uczeń przerósł mistrza" 😍 Jestem po prostu dumny! - Piotr Laskowski

Przemysław, 24 sierpnia 2017

"Witam wszystkich. U Pana Piotra wylądowałem w momencie kiedy po maturze wiedziałem, że czeka mnie poprawka ustna z języka angielskiego. Ja totalnie surowy, bo maturę mój rocznik zdawał ładnych parę lat temu. Pan Piotr przygotował mnie w dwa miesiące na tyle, że zdałem poprawkę bez problemu z czego jestem bardzo zadowolony i szczerze dziękuję bo ja wiem że jestem toporny na wiedzę:) Egzaminatorów na poprawce miałem tych samych co na maturze i główny z egzaminatorów powiedział mi tak że nauczyciel który przygotowywał mnie do poprawki doskonale wie za co dostaje się punkty i to właśnie one nabiły mi % potrzebne do zdania poprawki. Dołączyłem do grona osób które zdały a miałem powiedziane u Pana Piotra, że jeszcze nie ma takiej osoby która by nie zdała :) i to jest motywacja. Najważniejsze to jest mówić, mówić jeszcze raz mówić. Ja jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam tego nauczyciela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Klaudia, 24 maja 2021

"Witam,
Pana Piotra znalazłam na stronie internetowej „e-korepetycje.net”, gdy szukałam dobrego korepetytora do języka angielskiego na poziomie podstawowym. Bardzo szybko dostałam wiadomość w związku z terminem pierwszych zajęć, a wszystkie zajęcia były bardzo przyjemne oraz przynosiły spore i zaskakujące efekty, pomimo moich ogromnych zaległości związanych z tym językiem. Dzięki Panu Laskowskiemu udało mi się bardzo polubić angielski, nauczyłam się mówić po angielsku, z czego jestem bardzo pozytywnie zdziwiona i szczęśliwa, gdyż w końcu mogę posługiwać się tym językiem. Jeżeli chodzi o poziom nauczania maturalnego to jest znakomity, ponieważ w przeciągu paru miesięcy mogłam nawet zdawać poziom rozszerzony. Uważam, że Pan Piotr potrafi bardzo dobrze nauczyć tego języka pod kątem maturalnym, a w szczególności dzięki jego cennym instrukcjom, które podaje, by zdać jak najlepiej maturę, dlatego jak najbardziej polecam Pana Piotra,
Pozdrawiam :)"

Natalia, 18 maja 2015

"Najlepszy nauczyciel języka angielskiego, od jakiego miałam okazję brać lekcje. Wszystko jasne, dobrze wytłumaczone. Nauka zdecydowanie przynosząca efekty. Pełen profesjonalizm i dodatkowo miła atmosfera. Polecam!"

Klaudia, 21 maja 2015

"Wszystko bardzo dobrze, a przede wszystkim prosto, tłumaczone. Miła atmosfera, do tego spora dawka humoru. Matura ustna zdana lepiej niż przypuszczałam :) Takich nauczycieli ze świecą szukać. Bardzo, bardzo polecam!"

Natalia, 26 czerwca 2013

"Gość po prostu potrafi bez stresu, z humorem i jasno wszystko wytłumaczyć. Rok intensywnej nauki i matura zdana lepiej, niż się spodziewałam :)
Dziękuję i oczywiście polecam."

Kuba, 20 maja 2015

"Świetnie prowadzone lekcje, wysoki profesjonalizm i miła atmosfera. Długo by wymieniać inne pozytywy ;) Matura ustna po lekcjach, zdana na poziomie 97%"

Weronika, 26 października 2015

"Pan Piotr posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w łatwy i przystępny sposób przekazać. POLECAM jest NAJLEPSZY!!!"

Karolina, 13 września 2016

"Świetna atmosfera podczas zajęć, profesjonalne podejście do tematu. Dzięki temu, że trafiłam do Pana Piotra zdanie matury okazało się bardzo proste, tym bardziej, ze język angielski jest jedna z moich najsłabszych stron. Mimo zniechęcenia i małej wiary w siebie, że może się udać, Pan Piotr pokazał mi, że wszystko jest do zrobienia. Dziękuję bardzo jeszcze raz za wszystko i gorąco polecam współpracę z tak wspaniała osobą. :)"

Patrycja, 9 września 2017

"Szczerze polecam zajęcia u Pana Piotra, profesjonalne przygotowanie do matury, tłumaczenie w jasny i prosty sposób, udzielanie wskazówek, których nauczyciele w szkole nie przekazują ;) ogromnym plusem są zajęcia odbywane przez Skype."

bottom of page